Ugrás a fő tartalomra
Ide kattintva a Kapos Holding Zrt. elektronikus ügyfélszolgálati oldalán otthonról is kényelmesen intézheti ügyeit.

Fürdővezetői állás

2013-01-15

A Kaposvári Élmény és Gyógyfürdő Nonprofit Kft kiemelkedő feladatinak ellátásához fürdővezetőt keres.

Főbb feladatai:

-         műszaki, technológiai, biztonsági, egészségvédelmi rendelkezések betartása, betartatása

-         a szervezet eredményes irányítása

-         a napi minőségi szolgáltatás biztosítása, üzemeltetés hatékony irányítása, megszervezése.

-         a stratégia és üzleti terv kialakításában való részvétel, annak végrehajtása

Elvárások:

-         felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök/villamosmérnök/építőmérnök/épületgépész üzemmérnök)

-         5 év szakirányú/ 10 év felső vezetői szakmai tapasztalat

-         stratégiai és analitikus gondolkodásmód

-         üzleti szemlélet

-         kiváló problémamegoldó képesség

-         magas szintű tárgyalóképesség

-         magas érzelmi intelligencia

-         felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előnyt jelent:

-         integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

-         tárgyalóképes angol/német nyelvtudás.

Versenyképes jövedelmet és juttatási csomagot, kihívást jelentő munkát, bizonyítási lehetőséget kínálunk.

Fényképes szakmai önéletrajzát, motivációs levéllel, referencia személy megjelölésével gall.krisztina@kkh.hu e-mailre várjuk, január 25-ig.